Dane adresowe:

Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej
ul. Orzeszkowej 12,
41-253 Czeladź

Jesteś na: Strona główna / Ogłoszenia / Praca

Praca

18 MAJ 2018

PRACA - pracownik drogowy-kierowca

OFERTA PRACY
Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Czeladzi
zatrudni osobę na stanowisko:

PRACOWNIK DROGOWY – KIEROWCA
miejsce pracy: Czeladź

Opis stanowiska
 Transport materiałów budowlanych oraz narzędzi pracy na miejsce robót,
 Renowacja nawierzchni asfaltowych,
 Rozbiórka nawierzchni dróg i chodników,
 Układanie nawierzchni z kostki betonowej,
 Oznakowanie poziome i pionowe dróg,
 Obsługa maszyn budowlanych,
 Utrzymanie letnie i zimowe ulic.

Od kandydatów oczekujemy:
 Wykształcenie zasadnicze zawodowe
 Prawa jazdy kat B i C
 Mile widziane posiadanie uprawnień na maszyny budowlane: koparkę, koparkoładowarkę,
zagęszczarkę,
 Umiejętności pracy w zespole
 Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 Stabilność zatrudnienia,
 Możliwość rozwoju zawodowego
 Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów do dnia 10.06.2018 r.
na adres email: jimiolczyk[at]mzgk.czeladz.pl
lub w siedzibie firmy MZGK: ul. Orzeszkowej 12, 41-253 Czeladź.

W aplikacji prosimy wpisać klauzulę: "Wyrażam zgodę dla MZGK Czeladź z siedzibą w Czeladzi 41-253, przy ul. Orzeszkowej 12, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest MZGK Czeladź, z siedzibą w Czeladzi, przy ul. Orzeszkowej 12. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, poprawiania oraz usunięcia swoich danych osobowych. Informujemy, iż poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Praca Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Lisowski Łukasz
  • Pierwsza publikacja:Lisowski Łukasz 2019-10-09 10:04:37
  • Aktualizacja publikacji:Lisowski Łukasz 2019-10-09 10:04:40
  • Wytworzenie publikacji:Lisowski Łukasz 2019-10-09 10:04:37
  • Zatwierdzenie informacji:Lisowski Łukasz 2019-10-09 10:04:37
Drukuj Liczba odwiedzin: 9553

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl