Dane adresowe:

Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej
ul. Orzeszkowej 12,
41-253 Czeladź

Jesteś na: Strona główna / Ogłoszenia / Praca

Praca

18 KWI 2019

PRACA - pracownik drogowy

MZGK Czeladź

 zatrudni osobę na stanowisko:

PRACOWNIK DROGOWY

miejsce pracy: Czeladź

Opis stanowiska

  • Utrzymanie letnie i zimowe ulic.
  • Renowacja nawierzchni asfaltowych,
  • Rozbiórka nawierzchni dróg i chodników,
  • Układanie nawierzchni z kostki betonowej,
  • Oznakowanie poziome i pionowe dróg,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi koparko-ładowarki, oraz prawo jazdy kat C, posiadanie innych uprawnień do obsługi maszyn budowlanych
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  Stabilność zatrudnienia,
  •  Możliwość rozwoju zawodowego
  •  Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów  do dnia 20.05.2019r

na adres email: sekretariat-mzgk[at]mzgk.czeladz.pl

lub  w siedzibie firmy MZGK: ul. Orzeszkowej 12, 41-253 Czeladź.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1)       administratorem Pani/Pana danych osobowych jest

MIEJSKI ZARZĄD GOSPODARKI KOMUNALNEJ z siedzibą w CZELADZI, ul. Orzeszkowej 12

2)       Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – d.zero[at]zikspzoo.czeladz.pl,

3)       Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko pracownik drogowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4)       Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie nie odebrane dokumenty będą komisyjnie zniszczone.

5)       Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

6)       ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7)       podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

8)       Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach prowadzonej rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Praca Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Lisowski Łukasz
  • Pierwsza publikacja:Lisowski Łukasz 2019-10-09 10:04:37
  • Aktualizacja publikacji:Lisowski Łukasz 2019-10-09 10:04:40
  • Wytworzenie publikacji:Lisowski Łukasz 2019-10-09 10:04:37
  • Zatwierdzenie informacji:Lisowski Łukasz 2019-10-09 10:04:37
Drukuj Liczba odwiedzin: 9553

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl